تغییر دکوراسیون ارزان برای منزل

تغییر دکوراسیون ارزان برای منزل

همیشه راکد بودن موجب فساد است. این یک قانون است. در مورد دکوراسیون خانه نیز، این راکد بودن و تغییر ناپذیری موجب کسالت و بیماری روح می شود. تغییر و حرکت طراوت و تازگی با خود به ارمغان می آورد و تولید انرژی می کند. تغییر دکوراسیون همیشه به معنی خرج کردن زیاد نیست. تغییر دکوراسیون ارزان هم می تواند همان نتیجه را داشته باشد. کافیست کمی خلاقیت به خرج دهید.

تغییر دکوراسیون ارزان برای منزل

ترفندهای ساده و خلاقانه ای که به شما آموزش می دهیم، شما را در جهت تغییر دکوراسیون ارزان منزلتان یاری می کند.

تغییر دکوراسیون ارزانتغییر کوچک و ساده در مبلمان

اگر مبلمانی مدرن و ساده دارید و به کمی صمیمیت در فضای خانه احتیاج دارید، می توانید برای مبلمان خود چند عدد کوسن زیبا و مدرن بخرید و یا اینکه یک قالیچه کوچک به این فضا اضافه نمایید تا روح تازه تری به محیط ببخشد و این تغییر روحیه شما را نو و باطراوت سازد.

تغییر دکوراسیون ارزان

تغییر دکوراسیون ارزان _ استفاده از تابلوهای یکسان

شما می توانید از داخل اینترنت دو سه عکس زیبا را با کیفیت مناسب دانلو کنید و در قاب ها و اندازه های یکسان آماده کنید و به دیوار بزنید. این تابلوها انرژی و حس بسیار دلپذیر و دلنشینی به فضای خانه شما می بخشد و چشم اطرافیان را نوازش می کند.

تغییر دکوراسیون ارزان

تغییر دکوراسیون ارزان _ استفاده از عکس های خانوادگی در دکوراسیون

قاب عکس های خانوادگی به فضای منزل هویت می بخشد. حسی خاص که با چیز دیگری قابل قیاس نیست. شما می توانید با استفاده از خلاقیت خود، تعدادی از عکس های خانوادگی و خاطره انگیز خود را درون قاب گذاشته و بنا به سلیقه خود به دیوار بزنید. مطمئن باشید که به فضای منزل شما جان تازه ای می بخشد و تحسین اطرافیان و میهمانان را بر می انگیزد.

تغییر دکوراسیون ارزان

تغییر دکوراسیون ارزان _ استفاده از قاب عکس متناسب با دکوراسیون

شما عزیزان می توانید با توجه به رنگ مبلمان یا رنگ دیوار یا هر رنگی که در فضای اتاق مشخص است، درون تابلوهای به همان رنگ و مدل بیاورید و یک هامونی عالی در دکوراسیون خانه ایجاد کنید. مثلا در عکس زیر اگر دقت نمایید سه تابلو با عکس های مشابه و قاب های مشابه و هماهنگ با رنگ غالب فضا، باعث زیبایی خاص فضا شده است و آماده کردن این عکس ها هم هزینه زیادی نمی برد. اما تاثیری به مراتب بیشتر و بالاتر از هزینه ای که کردید به جا می گذارد.

تغییر دکوراسیون ارزان

تغییر دکوراسیون ارزان _ رنگ آمیزی بخشی از دیوار

گاهی نیاز نیست که کل ساختمان را رنگ آمیزی نمایید و هزینه ای سنگین را بابت آن بپردازید. شما می توانید بخشی از دیوار پذیرایی یا نشیمن را رنگ بزنید و از تغییر زیادی که در فضا ایجاد می شود لذت ببرید. هزینه زیادی هم ندارد و شما توانسته اید با هزینه ای ناچیز، زیبایی خاصی به محیط بدهید و دکوراسیون منزلتان را به خوبی تغییر دهید.

تغییر دکوراسیون ارزان

تغییر دکوراسیون ارزان _ استفاده از ترکیب رنگ برای رنگ آمیزی دیوار

گاهی می توانید از ترکیب دو رنگ متفاوت اما هماهنک با هم استفاده نمایید و دیوارها یا بخشی از فضای خانه را رنگ آمیزی نمایید. البته باید دقت داشته باشید که ترکیب رنگ ها با مبلمان و دکوراسیون منزلتان هماهنگی داشته باشد تا زیباییش چند برابر شود. این ایده نیز بسیار پرطرفدار است و محیط خانه را دلربا می سازد.

تغییر دکوراسیون ارزان

تغییر دکوراسیون ارزان _ استفاده از استیکر

استیکرها بدلیل تنوع زیاد و حس و حال متفاوت و خاصی که به دیوارها و فضای خانه می بخشند بسیار زیاد طرفدار پیدا کرده اند و البته هزینه زیادی هم برای شما ندارد. می توانید با نصب استیکر در فضاهای مناسبی از خانه، کل حس آن فضا را به یکباره تغییر دهید. استفاده از استیکر یک ایده بی دردسر اما بسیار عال است. پیشنهاد می کنیم که یک بار امتحان نمایید. از عکس هم می توانید ایده بگیرید.

تغییر دکوراسیون ارزان

تغییر دکوراسیون ارزان _ استفاده از شلف و قفسه

شلف و قفسه هم راهی ساده برای ایجاد یک تغییر در دکوراسیون منزل است. روی شلف و قفسه ها می توانید انواع و اقسام اشیاء و دکوری ها را قرار دهید. گلدان و کتاب و تابلو و خیلی چیزهای دیگر که حس و حالی زیبا به محیط منزلتان می بخشد. البته باید در چیدمان و انتخاب اشیاء دقت و سلیقه لازم را هم در اندازه و ظاهر اشیاء و هم در رنگشان به خرج دهید تا هارمونی را حفظ کنید و به زیبایی محیط بیفزایید. سعی کنید زیاد شلوغ نشود. بین هر چند شیء فضایی را خالی بگذارید برای جلوگیری از شلوغی قفسه.

تغییر دکوراسیون ارزان

تغییر دکوراسیون ارزان

ایده ها و روش ها بسیار زیادند و مطلب ما حجم این همه خلاقیت و ایده را ندارد و امیدواریم این مقدار اندک بتواند ایده ای باشد برای تغییر دکوراسیون منزل شما و تغییر در حس و حال خود و اعضای خانواده. توصیه می کنیم هر چه زودتر این تغییر اندک و کم هزینه را انجام دهید و جان تازه ای به فضای خانه ببخشید. خلاقیت در دکوراسیون منزل همیشه راهی ساده برای تغییرهای بزرگ است.

این مطلب برایتان مفید بود؟ به آن امتیاز بدهید
  • امتیاز این مطلب
۴.۵
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۰ (۰ رای)
ممکن است شما دوست داشته باشید