سفر در زمان | این مرد از سال ۲۲۵۶ میلادی می آید!!! ( حتما ببینید)

سفر در زمان موضوعی ست که این روزها دغدغه ی ذهن دانشمندان شده و به دنبال راهی برای ساخت ماشین زمان و یا راهی برای سفر به گذشته و آینده هستند. در این چند سال اخیر داستان ها و اتفاقات شگفت انگیزی را شنیده ایم که به ظاهر نشان میدهد افرادی توانسته اند در زمان سفر کنند و خواسته یا ناخواسته به گذشته و آینده بروند.

به هرحال امیدواریم هرچه سریعتر این رویای بشر یعنی سفر در زمان به حقیقت به پیوندد و دیگر سفر به گذشته و آینده محدود به داستان ها و فیلم های خیالی نباشد…

امروز داستان جالبی را برای شما نقل خواهیم کرد از مردی که از سال ۲۲۵۶ میلادی می آید!!!

 

سفر در زمان

 

این مرد از سال ۲۲۵۶ میلادی می آید ! (  سفر در زمان )

 

در سال ۲۰۰۳ میلادی شخصی به نام اندرو کارسن موفق میشود در بازار سهام با خرید و فروش اینترنتی سهام مبلغ ۸۰۰ دلار را فقط در عرض ۱۴ روز به ۳۵۰ میلیون دلار! برساند . و با این کارش نظر پلیس FBI را به خود جلب کند.

بعد از دستگیری اش توسط FBI اعتراف به موضوعی میکند که پلیس و رسانه ها را شوکه میکند. اندرو کارسن اعتراف میکند که از آینده می آید و نتیجه ی تمام این ۱۲۶ معامله ای که انجام داده بود را از قبل می دانست و به این ترتیب به صورت ۱۰۰% ریسک وارد معاملات میشد.

این شخص اعتراف کرد که از سال ۲۲۵۶ می آید و تمام معاملاتش را از قبل و با تمام جزئیات میدانسته و بررسی کرده بود.

در ابتدا هیچکس حرف هایش را باور نمیکند و میگفتند این شخص یا دروغ میگوید یا دیوانه است. سپس کارشناسان به بررسی ۱۲۶ معامله ای که او انجام داده بود میکنند ، نتیجه را اینطور بازگو میکنند که هیچکدام از ۱۲۶ معامله ای که این شخص انجام داده اتفاقی نبوده و نتیجه ی تمام آنها را از قبل میدانسته و از آنجایی که سهام های زیادی را خریداری کرده بود فهمیدن نتیجه ی این همه سهام غیر ممکن بوده است .

با این وجود FBI حرف های او را باور نمیکند و به او میگویند : ” ما آنقدر تو را در زندان نگه میداریم تا منبع اطلاعاتت را لو بدهی ”

 

سفر در زمان

 

ولی اندرو کارسن بر روی حرفش میماند و میگوید من از سال ۲۲۵۶ می آیم و از قبل نتیجه ی تمام معاملاتم را میدانستم.

نقشه ی من این بود که در چندتا از معاملاتم ضرر کنم تا طبیعی به نظر برسد ولی متاسفانه طمع این اجازه را به من نداد و باعث شد که الان اینجا باشم.

اندرو کارسن در سال ۲۰۰۳ حاضر بود در قبال آزادی اش دو کار را انجام دهد. او ادعا میکرد که جای بن لادن را میداند و همچنین علمی دارد که با آن میتوان بیماری ایدز را درمان کرد. ولی زمانی حاضر به گفتن این هاست که او را آزاد کنند و پول هایش را به او پس بدهند. تا به امروز هنوز مشخص نیست که او این اطلاعات را به FBI داده است یا نه.

تنها چیزی که در پرونده اش ثبت شده است این بود که او هرگز حاضر به گفتن جای ماشین زمانش نبود زیرا او به گفته خودش قصد داشت با ماشین زمانش به زمان خود یا یک زمان دیگر سفر کند.

در مقابل FBI که خیلی علاقه داشت دروغگو بودن این فرد را ثابت کند شروع به تحقیقات راجع به گذشته این فرد میکند اما در کمال تعجب FBI نتوانست هیچگونه اطلاعاتی را راجع به اندرو کارسن مانند تاریخ تولدش ، محل زندگی اش و اطلاعاتی از این دست را پیدا کند و در کل نتوانست هیچ سرنخی از گذشته ی این فرد بدست آورد.

جالب تر اینجا بود که شخص ناشناسی مبلغ ۱ میلیون دلار به عنوان وثیقه نزد پلیس میگذارد و باعث آزادی اندرو کارسن میشود. بعد از آزادی اش دیگر هیچکس نتوانست او را پیدا کند و در جلسه ی دادگاهش که به تاریخ ۳ آپریل ۲۰۰۳ بود نیز حاضر نشد.

علی رغم تلاش های FBI هیچگونه رد و اثری تا به امروز از اندرو کارسن پیدا نشده است. خیلی ها بر این باورند که او به زمان دیگری سفر کرده و یا به زمان خودش بازگشته است…

 

 

خب نظر شما چیست؟ آیا شما هم اعتقاد دارید اندرو کارسن واقعا از سال ۲۲۵۶ میلادی آمده بود؟؟؟ آیا او از جمله کسانی ست که سفر در زمان انجام داده است؟  در قسمت کامنت ها نظر خود را باما در میان بگذارید

این مطلب برایتان مفید بود؟ به آن امتیاز بدهید
  • امتیاز این مطلب
۴.۵
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۳.۷۵ (۴ رای)
ممکن است شما دوست داشته باشید