چگونه مخ دختر مورد علاقه مان را بزنیم؟! ترفندهای ارتباط با دختر مورد علاقه

چگونه مخ دختر را بزنیم؟

 

 

اکثر پسرها تا دختر مورد علاقه شان را می بینند حرفی برای گفتن ندارند و آنقدر دست پاچه میشوند که گاهی با گفتن جملات کلیشه ای و غیر عادی باعث خراب شدن همه چیز میشوند . پسرهای جوان و البته بی تجربه تر بیشتر درگیر این مشکل ( برقراری رابطه با دختر مورد پسندشان ) هستند و به قول خودشان مدام به این فکر میکنند که واقعا چگونه باید مخ دختر مورد علاقه شان را بزنند؟!!!

امروز و در این مقاله به شما ترفندهایی یاد خواهیم داد تا به کمک آن بتوانید با دختری که دوستش دارید به راحتی و البته به زیرکی تمام رابطه برقرار کنید و به قول خودمان مخ دختر را بزنید…

رازها و ترفندهای ارتباط با دختر مورد علاقه

 

قبل از هرچیز باید این را بگویم که خیلی از پسرها ساعت ها چند جمله و کلمه را با خود تمرین میکنند که به دختر مورد نظرشان بگویند و فکر میکنند این جملات جادویی هستند و با گفتن آنها میتوانند دوستی کنند ولی این کار کاملا اشتباه است . در واقع چیزی به نام جملات جادویی اصلا وجود ندارند و کمتر دختری است که با شنیدن این جملات کلیشه ای جذب شما شود…

این ها را هم باید بدانیم که هر دختر با دختر دیگر فرق دارد اما با این حال راه ها و ترفند های زیر به شما کمک میکند به آسانی مخ دختر مورد علاقه تان را بزنید!

 

به محیط دقت کنید

درباره چیزهایی و اتفاق هایی که اطرافتان می بینید نظر بدهید و راجع به آن صحبت کنید و یا سوال بپرسید . این روش مخصوصا در فروشگاه ها و مغازه ها کاربرد زیادی دارد. مثلا وقتی او در حال خرید ادکلن است نظرش را درباره ادکلنی که میخواهد بخرد بپرسید که مثلا آیا این ادکلن ماندگاری خوبی دارد یا نه؟ و اسمش چیست و چه بویی دارد؟

و یا وقتی در دانشگاه هستید نظرش را درباره امتحانی که دادید و یا نحوه درس دادن استاد و …بپرسید . به هرحال هرکجا که هستید سوژه ای برای صحبت وجود دارد اما نکته مهم این است که این صحبت ها باید کاملا طبیعی و با اعتماد به نفس بالایی باشد. دقیقا همانطور که با هم جنس خودتان پسرها صحبت میکنید بدون هیچ استرس و وسواسی با او هم به همین گونه صحبت کنید و تبادل نظر داشته باشید.

 

لبخند بزنید

وقتی با او هستید و صحبت میکنید لبخند بزنید . این کار به او می فهماند که شما فرد با اعتماد به نفسی هستید و همچنین حس خوشایندی را هم در خود و هم در طرف مقابلتان ایجاد میکنید . لبخندهای دوستانه و مهرجویانه شما را فردی با اخلاق و با محبت معرفی میکند . این همان چیزی ست که اکثر دخترها به دنبال آن هستند.

 

دست دست نکنید

اگر برای نزدیک تر شدن و هم کلام شدن با او خیلی معطل کنید و هیچ حرکتی از خود نشان ندهید در واقع خودتان او را فراری داده اید. در این حالت آن دختر خیال میکند که شما فرد با اعتماد به نفسی نیستید و به سرعت حس بدی به شما پیدا میکند. وقتی دختری با حرکاتش به شما چراغ سبز نشان داد دست روی دست نگذارید و در اولین فرصت مناسب به اون نزدیک شوید.

چگونه مخ دختر مورد علاقه مان را بزنیم؟

 

حالت فیزیکی بدنتان خیلی مهم است

قوز نکنید! سینه ها را رو به جلو داده و محکم و البته با آرامش تمام راه بروید. لباس های شیک و راحت (اسپورت) بپوشید . ادکلن بزنید و به هرحال خوشتیپ باشید . برای خوش اندام شدن بهتر و حفظ یک حالت ایده آل فیزیکی پیشنهاد میکنم به باشگاه بروید .

 

ارتباط چشمی را قطع نکنید

وقتی در حال صحبت با او هستید ( خواسته یا ناخواسته ) ارتباط چشمی را با او قطع نکنید . اگر وقتی مقابلش ایستاده اید و با او حرف میزنید مدام سرتان را پایین بیندازید ، او اینطور برداشت میکند که از صحبت با او خجالت زده هستید و میخواهید زودتر این صحبت تمام شود!

 

خوب به حرف هایش گوش کنید

دخترها مردی را میخواهند که خوب به حرفه هایشان گوش کند و به طور دقیق تر آنها را درک کند. وقتی او دارد صحبت میکند وسط حرف هایش نپرید و اجازه دهید کاملا راحت با شما حرف بزند ، اینطور شما رفته رفته به دوستی قابل اعتماد برای او تبدیل خواهید شد.

 

 تون صدای تان را ملایم کنید

تون صدای شما ابزاری بسیار قوی در جذب دختران است . باید بتوانید با لحنی آرام و بسیار شمرده صحبت کنید ، توپوق نزنید و سعی کنید اولین ارتباط شما با یک شوخی همراه باشد ، دخترها باید از تون صدای شما متوجه شوند که شما فردی با اخلاق ، مهربان ، شوخ و سرزنده هستید .

 

کمی با فاصله از او بایستید

طوری رفتار نکنید که انگار بار اولتان است دختر می بینید! فاصله طبیعی خود را از او حفظ کنید و کاملا عادی رفتار کنید . به حریم شخصی اش احترام بگذارید و خود را فردی قابل اعتماد جلوه دهید نه فردی که فقط به دنبال…

 

در ادامه از شما دعوت میکنم که ویدیوی زیر را تماشا کنید .در این ویدیو نیز نکاتی بسیار خوب و مفید برای ارتباط با دختر وجود دارد  ، یادتان نرود در کنار این نکات و ترفندها اولین چیزی که اهمیت دارد اعتماد به نفس شماست . برای اینکه مخ دختر مورد علاقه تان را بزنید باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشید.

ویدیو زیر را از دست ندهید…

 

 

 

دخترها به دنبال پسری هستند که برای آنها شادی ، سرگرمی و ماجراجویی بیاورد ، پس بهتر است طبع شوخ بودن را در خودتان تقویت کنید ، همیشه پر انرژی باشید طوری که این انرژی شما دختر مورد علاقه تان را نیز سرحال کند. دخترها دقیقا دنبال چنین شخصی هستند تا بمبی از شادی و سرگرمی را به آنها هدیه کند.

در دخترها و به طور کلی زنان بیش از ۸۰% تصمیمات توسط ذهن احساسی گرفته میشود ، پس هیچگاه به دنبال پیدا کردن دلایل منطقی برای عاشق کردن دختر به خود نباشید . در قدم اول باید جذابیتی برای او ایجاد کنید و بعد شروع به ایجاد یک رابطه کنید. منظور از رابطه یعنی طوری رفتار کنید که او احساس کند شما همدم خوبی برای او هستید و میتواند به شما اعتماد کند و حرف دلش را به شما بزند.

اگر این دو اصل مهم را بتوانید به خوبی انجام دهید هیچ دختری به شما نه نمیگوید! اول ایجاد جذابیت ، شوخی و سرگرمی و سپس صمیمیت عاطفی و روحی ، طوری که کنار شما احساس آرامش کند. پس اول جذب و بعد ایجاد رابطه…

 

حرف هایتان اصلا مهم نیست!!!

شاید باور نکنید ولی برای یک دختر اینکه شما چه میگویید مهم نیست بلکه چطور میگویید مهم است! آنها همش به نحوه حرکات و تون صدای شما توجه میکنند و تقریبا فقط ۱۵% حواسشان به حرف هایی ست که میزنید. ۸۵% حواس یک دختر به نحوه ایستادن یا نشستن شما ، حرکات دست ، تون صدا ، ریلکس بودنتان و … است.

 

چی بگم مهم نیست ، چطور بگم مهمه!

خیلی به خودتان گیر ندهید که برم چی بگم بهش؟ً! چی بگم مهم نیست چطور بگم مهمه . همانطور که گفتم ریلکس بودن و اعتماد به نفس شما از همه چیز مهم تر است. برای نشان دادن این ریلکس بودن لازم است چند کار را انجام دهید

  • اگر روی صندلی نشسته اید به سمت عقب خم شوید یا به اصطلاح لم بدهید.
  • اگر سرپا هستید آرام حرف بزنید و حرکات دست تان آهسته باشد
  • خنده روی لب را فراموش نکنید
  • تماس چشمی را به هیچ قطع نکنید. اکثر پسرها هنگام حرف زدن با یک دختر مدام در و دیوار و جاهای دیگر را نگاه میکنند در صورتی که شما باید ارتباط چشمی موثری با او داشته باشید . ارتباط چشمی به او می فهماند که شما فرد با اعتماد به نفسی هستید…

 

دختری به شما اعتماد نمی کند مگر شما قبلا به او اعتماد کرده باشید

فرض کنید در یک رستوران نشسته اید و ناگهان دستشویی تان میگیرد ، میروید ، بر میگردید و میگویید : ” ای وای کیف پولم مونده بود رو میز ” . همین یک جمله همه چیز را خراب میکند ، این یعنی که شما به او اعتماد نداشته اید. به عنوان یک ترفند میتوانید برعکس عمل کنید ، یعنی شرایطی را پیش بیاورید که برای چند لحظه از او دور شوید و موبایل و کیف پول شما کنار او باقی بماند. این کار حس بسیار خوبی از شما در او ایجاد میکند.

 

 

او را به جاهایی ببرید که تا حالا آنجا نبوده

از او دعوت کنید تا به جاهای خاص بروید . جاهایی که کنجکاوی اش را بیشتر میکند. مخصوصا دخترهایی که تا حالا به گردش زیادی نرفته اند . این کار به او میگوید که شما میتوانید رویاهایش را به واقعیت تبدیل کنید.

 

وظیفه خود را به خوبی بشناسید!

کار دخترها این است که خودشان را آرایش کنند ، خوش تیپ باشند و با کارهایشان چراغ سبز نشان دهند. از اینجا به بعدش دیگر کار شماست ، آرامش بیاورید ، تصمیم بگیرید و مرد باشید…

 

تصمیم گیرنده باشید

” میای بریم اونور خیابون یه بستنی بخوریم؟ ” یا اینکه ” بیا بریم اونور خیابون یه بستنی بخوریم! ” . اگر جمله دوم را میگویید یعنی کارتان را درست انجام داده اید . تصمیم گیرنده باشید و ادای بچه موش ها را در نیاورید! مثل یک جنتلمن واقعی لحظات شاد و سرگرم کننده را برایش خلق کنید و در انجام کارها دو دل نباشید.

البته فرق بین تصمیم گیرنده بودن و مسلط بودن با دیکاتوری کردن و زور گرفتن بسیار ظریف و نازک است. اگر بخواهید زور بگویید و یا وقتی که به هردلیلی طرف مقابلتان حاضر نیست خواسته شما را انجام دهد با اصرار و زورگویی تمام جذابیت خود را از دست میدهید…

 

و در آخر ، همیشه شیک و خوش تیپ باشید

شیک بودن و خوش تیپ بودن خود را فراموش نکنید ، ادکلن بزنید و صورت اصلاح شده و موهای مرتب داشته باشید. لباس هایی بپوشید که به شما می آید و حس میکنید با آنها زیبا تر هستید. با داشتن تیپ مناسب و انجام کارهایی که در بالا گفته شد شانس تان برای ارتباط با دختری که دوسش دارید بسیار بالاست.

نکات ریز بسیار زیادی است برای اینکه بتوانید مخ دختر مورد علاقه تان را بزنید که سعی کردیم مهم ترین آنها را اینجا به زبان ساده برایتان بگوییم.

اگر شما هم نکته و یا تجربه ای دارید در کامنت ها با دیگران به اشتراک بذارید.

 

این مطلب برایتان مفید بود؟ به آن امتیاز بدهید
  • امتیاز این مطلب
۴.۲
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۳.۴۷ (۴۵ رای)
ممکن است شما دوست داشته باشید