بزرگ کردن آلت تناسلی | آیا واقعا راهی برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان وجود دارد؟

بزرگ کردن آلت تناسلی

 

امروزه تبلیغات فراوانی در شبکه های ماهواره ای و همچنین سایت ها و مجلات مختلف به چشم میخورد که با تضمین ۱۰۰% !!! ادعا دارند میتوانند آلت تناسلی شما را بزرگ تر کنند. در ادامه به بررسی ادعاهای این تبلیغات و موثر بودن یا نبودن آنها میپردازیم . اما قبل از آن به طور خلاصه به عوامل تعیین کننده طول آلت و همچنین اندازه نرمال آن میپردازیم…

 

بزرگ کردن آلت تناسلی

 

عوامل تعیین کننده در طول آلت تناسلی مردان و اندازه نرمال آن

 

اندازه آلت تناسلی بر مبنای زمینه های ژنتیکی فرد تعیین می شود. اندازه آلت تناسلی در طی بلوغ تغییر می کند .رشد آلت تناسلی بین سنین ۱۰ تا ۱۴ سالگی شروع می شود، البته این زمان در بعضی پسر بچه ها زودتر و بعضی دیرتر است.

 

در ابتدا بیضه ها شروع به بزرگ شدن کرده و رویش موهای تناسلی آغاز می شود. رشد آلت تناسلی ابتد ا در طول و سپس در قطر صورت می گیرد. اندازه متوسط آلت تناسلی افراد بالغ در حالت معمولی (شل) بین ۶ تا ۱۱ سانتی متر است. نوجوانان برای آگاهی از اندازه قطعی آلت تناسلی شان باید یک تا دو سال پس از توقف رشد قدی خود صبر کنند.

 

همچنین ابعاد بدن فرد، طول آلت تناسلی را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر فردی چاق و سنگین وزن باشد آلت تناسلی او کوچکتر به نظر می آید. چون توسط بافتهای بدن احاطه شده و گاهی در چربی های بدن فرو می رود. این حالت در اصطلاح پزشکی آلت پنهان شده نامیده می شود.

البته به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است فردی در حالت معمولی طول آلتش کم باشد ( مثلا ۲ یا ۳ سانتی متر) ولی بعد از نعوظ و تحریک شدن اندازه آلتش به حد طبیعی و استاندارد برسد. و بالعکس همین موضوع ، یعنی فردی در حالت غیر نعوظ اندازه آلتش نرمال باشد ولی بعد از نعوظ بسیار کمتر بزرگ شود . ملاک اصلی در سایز آلت تناسلی اندازه آن در حالت نعوظ ( راست و تحریک شده ) است.

 

تا قبل و در حین دوران بلوغ با تشخیص به موقع کوچکی ( واقعی ) آلت تناسلی میتوان با مراجعه به پزشک متخصص این بیماری را درمان کرد . با کمک جدول زیر اگر پسربچه ای برای مثال در ۶ سالگی آلتی کوچکتر از ۳ سانت داشت میبایست به پزشک مراجعه کند و تحت درمان قرار گیرد.

بزرگ کردن آلت تناسلی

 

و اما حالا سرصحبت ما با افراد بالغ و بزرگسال است . خیلی  از افراد به غلط فکر میکنند که آلت کوچکی دارند . علت این تفکر هم میتواند ناشی از تبلیغات سودجویانه شبکه ها، دروغ گویی و ادعاهای واهی دوستان فرد و همچنین فیلم های مستهجن باشد که یک ایده آل غیر قابل دسترس را در بین افراد گسترش میدهند.

 

 

 

اندازه نرمال آلت تناسلی آقایان و افراد بالغ ( بالای ۱۴ سال ) بین ۱۰ تا ۱۵ سانتی متر (در حالت نعوظ و کاملا تحریک شده) است .

با یک نگاه اجمالی متوجه میشویم که بیشتر افرادی که به دنبال بزرگ کردن آلت تناسلی خود هستند اندازه آلتشان کاملا طبیعی و استاندارد است و حتی گاهی افرادی که طول آلت تناسلی شان بیشتر از میانگین یعنی بیشتر از ۱۵ سانت است نیز احساس میکنند آلت کوچکی دارند و باید به فکر چاره باشند!

قبل از هرچیز میخواهیم بگوییم اگر اندازه آلت تناسلی شما بین ۱۰ الی ۱۵ سانتی متر است شما کاملا سالم هستید و اندازه آلت شما استاندارد است و هیچ نیازی به بزرگ کردن آلت تناسلی خود ندارید.

در جدول زیر میانگین طول آلت تناسلی مردان را که طی یک تحقیق از ۱۶۰۰ مرد از نژادهای مختلف در سال ۲۰۱۳ انجام گرفت را مشاهده میکنید. می بینید که میانگین طول آلت تناسلی ۱۳ الی ۱۵ سانت گزارش شده .

 

بزرگ کردن آلت تناسلی

 

در ادامه بحث به درست یا غلط بودن چندین روش متداول بزرگ کردن آلت تناسلی میپردازیم.

 

روش های بزرگ کردن آلت تناسلی ، واقعیت یا دروغ؟

 

۱- پمپ های خلا

یکی از روش هایی که برای آن تبلیغ میشود استفاده از پمپ های خلا برای بزرگ کردن آلت تناسلی ست. به این حالت که فرد آلت خود را درون یک استوانه قرار میدهد که به یک پمپ متصل است. این پمپ با مکیدن هوای داخل استوانه باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی فرد شده و آن را به حالت نعوظ یا راست شده در می آورد . سپس با قراردادن یک حلقه در انتهای آلت از خروج خون جلوگیری میکنند تا آلت همچنان به حالت نعوظ بایستد.

این روش در واقع راهی برای کمک به درمان اختلال نعوظ است و هیچ ربطی به بزرگ شدن آلت تناسلی ندارد. به علاوه خطر بزرگی که فرد را تهدید میکند این است که با افزایش دفعات این کار و حتی در همان بار اول با فشار بیش از حد خون به دیواره ی رگ ها و مویرگ ها میتواند باعث پاره شدن رگ ها شود که در اینصورت فرد دیگر نمیتواند نعوظ داشته باشد و لذت جنسی را برای همیشه از دست میدهد.

 

 

۲- وزنه ها و لارجر باکس ها

خیلی خلاصه باید گفت که آلت تناسلی مانند بازو ، سینه و سرشانه یک عضله نیست که بتوان آن را با ورزش و فعالیت های فیزیکی بزرگ کرد . در این روش با استفاده از وزنه ها سعی دارند آلت تناسلی را بکشند تا طول آن افزایش یابد. اما این کار آسیب های جبران ناپذیری مانند پارگی رگ ها و آسیب به بافت آلت در پی دارد. به علاوه تاثیر آن غیرواقعی و موقت بوده و نهایتا در طول آلت شما به هنگام نعوظ تاثیری ندارد.

 

۳- قرص ها ، مکمل ها و کرم ها

تا به این لحظه که این مقاله را برای شما مینویسیم هیچ دارویی برای بزرگ کردن آلت تناسلی ساخته نشده است و تمام تبلیغاتی که در سایت ها و شبکه ها می بینید دروغ محض است . استفاده از این قرص ها و مکمل ها و کرم ها هیچ تاثیری ندارد و فقط پول به سطل آشغال ریختن است .

 

۴- جراحی پلاستیک آلت تناسلی

تنها روش مفید اما بسیار خطرناک ! جراحی پلاستیک آلت تناسلی ، بسیار خطرناک و همراه با درد است که حتی احتمال مرگ هم در آن وجود دارد. در این روش با استفاده از جراحی پلاستیک مقداری چربی به آلت تناسلی تزریق میکنند که باعث افزایش طول و حجم آلت تناسلی میشود. این روش بسیار پرهزینه است و فقط به افرادی توصیه میشود که اندازه آلت تناسلی آنها در حالت نعوظ کمتر از ۸ سانتی متر است. چون واقعا ریسک بالایی دارد…

 

 

به فکر بزرگ کردن آلت تناسلی نباشید . کیفیت مهم است نه کمیت !

 

نکته ی بسیار مهمی که گفتن آن خالی از لطف نیست این است که بزرگی آلت شما تضمینی بر داشتن یک رابطه جنسی خوب نیست . آنچه برای یک زن مهم است کیفیت رابطه جنسی و میزان لذا طرفین از رابطه است و این موضوع هیچ ارتباطی با اندازه آلت تناسلی ندارد.

برای اینکه بتوانید شریک جنسی خود را راضی نگه دارید و از رابطه جنسی رضایت کامل را داشته باشید باید هوش جنسی خود را افزایش دهید . باید بدانید که در حین یک رابطه جنسی چه کارهایی انجام دهید . پیشنوازی و نحوه آن ،  انجام دخول به موقع و کافی ، پسنوازی بعد از انزال و … همه و همه در رضایت جنسی زن تاثیر گذارند.

همچنین بیشتر افرادی که فکر میکنند آلت کوچکی دارند در واقع اضافه وزن دارند و بهتر است با ورزش و تغذیه مناسب وزن خود را افزایش دهند .

 

بزرگ کردن آلت تناسلی

 

آیا واقعا راهی برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود ندارد؟

 

اگر اصرار دارید که آلت خود را بزرگ تر کنید تا با این کار اعتماد به نفس تان افزایش یابد و از داروهای بی فایده و حتی پرخطر هم فراری هستید ما راهی منطقی و شدنی را به شما پیشنهاد میکنیم.

برای بزرگ کردن آلت تناسلی خود بدون هیچ گونه ریسکی و با کمترین هزینه میتوانید از داروهای گیاهی حجم دهنده در این زمینه استفاده کنید . دو روغن گیاهی که در این زمینه بسیار مفید هستند و مصرف کنندگان از تاثیر چشمگیر آنها گفته اند روغن خراطین و روغن زالو هستند

روغن خراطین و روغن زالو که اولی از نوعی کرم خاکی و دومی از زالو تهیه میشود به عنوان دو روغن طبیعی برای افزایش حجم اندام ها استفاده میشوند ( مانند سینه ، باسن ، بازوها و …) که شما میتوانید از آنها برای آلت تناسلی خود استفاده کنید و در یک بازه ی تقریبا ۳ ماهه افزایش طول و حجم آلت تناسلی خود را احساس کنید. بدون آنکه کمترین خطری شما را تهدید کند و یا بخواهید هزینه ی گزافی را بابت آن بپردازید.

به شرطی که روغن های ذکر شده کاملا اورجینال و اصلی باشند . بر روی پاندای مهربان سایت مان کلیک کنید تا مقالات مرتبط در این باره را بخوانید.

 

 

این مطلب برایتان مفید بود؟ به آن امتیاز بدهید
  • امتیاز این مطلب
۴.۷
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۲.۸۸ (۸ رای)
ممکن است شما دوست داشته باشید