بشقاب پرنده در آسمان تهران! ۱۰ مورد کاملا واقعی از وجود فرازمینی ها

بشقاب پرنده

 

اگر تا به حال فکر میکردید وجود آدم فضایی ها و بشقاب پرنده خیالی ست و فقط در کتاب داستان ها میتوان آنرا یافت سخت در اشتباهید. امروز و در این مقاله شگفت انگیز با ارائه ی ۱۰ مورد واقعی از دیده شدن بشقاب پرنده ها خواب را از چشمانتان خواهیم گرفت…

میتوان گفت دیگر این فرضیه که ما در این جهان بی سر و ته تنها هستیم منسوخ شده است و قدرت های جهانی از جمله سازمان فضایی آمریکا ( ناسا ) به دنبال راهی برای ارتباط با فرا زمینی ها میگردد.

اگر هم درباره وجود فرازمینی ها اطلاعاتی داشته اید میدانید که اکثر آنها در آمریکا مشاهده شده است. شاید پیش خود گفته باشید که حتما امریکایی ها دچار توهم شده اند یا ارتش آمریکا در حال ساخت تجهیزات نظامی جدید و تست آن ها بوده است که مردم آنرا شبیه سفینه فضایی دیده اند

اما در کمال حیرت ماجرای دیده شدن بشقاب پرنده در آسمان تهران را برایتان بازگو میکنیم که خود یکی از معتبرترین اسناد وجود فرازمینی ها در دنیا محسوب میشود. آسمان تهران در ۲۹ شهریور سال ۱۳۵۵ شبی شگفت انگیز و البته کمی ترسناک را به خود دید.

طی تماس های تلفنی مکرر از منطقه شمیران دولت وقت متوجه وجود یک شی نورانی در آسمان تهران میشود. موضوع به نیروی هوایی ارتش اطلاع داده میشود و سریعا دو جنگنده f4 فانتوم به تعقیب و گریز این بشقاب پرنده میپردازند…

ادامه ی این ماجرای هیجان انگیز را در کلیپ زیر دنبال کنید تا به وجود آدم فضایی ها و بشقاب پرنده ها ایمان بیاورید.

توجه: شماره ۷ این کلیپ مربوط به دیده شدن فرا زمینی ها در آسمان تهران است.

 

 

 

ماجرای دیده شدن بشقاب پرنده در آسمان تهران سال ۵۵ :

 

سال‌ها پیش رویدادی در تهران رخ داد که هم اکنون به عنوان یکی از ۱۰ پروندهٔ برتر مربوط به مشاهدهٔ اشیاء پرندهٔ ناشناس در جهان مطرح شده است. در این حادثه، هواپیماهای جنگندهٔ ارتش ایران و یک شئ پرنده ناشناس تا مرز درگیری پیش رفتند.

نیمه شب بیست و هشتم شهریور ۱۳۵۵ برای کارکنان برج مراقبت فرودگاه مهرآباد شبی معمولی و خسته کننده بود تا این که تماس‌های مکرر ساکنان مناطق شمالی تهران آنها را متوجه حضورشی پرنده ناشناسی برفراز شمیران کرد.

لحظاتی بعد دو فروند جنگنده اف-۴ پایگاه هوایی شاهرخی در همدان به سمت تهران ترک می‌کنند تا درباره پرواز اینشی ناشناس تحقیق کنند. به گفته سرتیپ جعفری، پس از تماس مسوول برج مراقبت مهرآباد با تیمسار یوسفی، فرمانده کشیک نیروی هوایی، دو فانتوم این نیرو از همدان روانه تهران می‌شوند.

سرنشینان جنگنده اول پس از نزدیک شدن به شی پرنده ناشناس برفراز تهران متوجه از کار افتادن آلات دقیق و وسایل ارتباط رادیویی خود می‌شوند و مجبور به برگشت به پایگاه شاهرخی می‌شوند. در این حال، آقای جعفری که به همراه سروان دمیریان، خلبان دوم خود به فاصله ده دقیقه پس از هواپیمای اول پایگاه را ترک کرده بود، سعی می‌کند با نزدیک شدن به شی ناشناس، با چشم و به وسیله رادار آن را ارزیابی کند.

 

بشقاب پرنده

 

آقای جعفری مشاهدات خود از این شی را این طور بیان می‌کند:

«حرکت‌های خیلی سریع می‌کرد و با سرعت بالا جابجا می‌شد. از خود چهار نور ساطع می‌کرد. از قسمت بالای آن نوری قرمز و چشمک زن، در پایین نوری نارنجی رنگ و در طرفین نوری آبی رنگ ساطع می‌شد. این نورها به قدری شدید بودند که امکان دیدن بدنه این شی وجود نداشت».

با نزدیک شدن جنگنده اف-۴ به فاصله ۴۰ کیلومتری شی پرنده ناشناس که به سمت بیابان‌های جنوب تهران در حال حرکت بود، جسم نورانی کوچکی از آن جدا می‌شود و به سمت هواپیمای ایرانی حرکت می‌کند.

سرتیپ جعفری در این باره می‌گوید:

«من فکر کردم موشکی به سمت من شلیک شده و سعی کردم با موشک حرارتی آن را هدف قرار دهم. ولی وقتی موشکم را انتخاب کردم، متوجه از کار افتادن آلات دقیق و خاموش شدن همه چراغ‌ها بر روی صفحه مقابلم شدم. در آن لحظه آلات دقیق شروع به نوسان کردند و ارتباط رادیویی هم از کار افتاد».

آقای جعفری درباره احساس خود در آن لحظه می‌گوید: «هم حس کنجکاوی داشتم و هم این که با گذشت زمان وحشت برم داشت». با ادامه حرکت جسم نورانی به طرف جنگنده اف-۴، آقای جعفری تصمیم می‌گیرد در صورت نزدیک‌تر شدن آن، به بیرون بپرد ولی با فاصله گرفتن هواپیما از شی پرنده ناشناس اصلی، جسم نورانی به سوی سفینه اصلی بر می گردد. در این حال، به گفته آقای جعفری به او دستور فرود در تهران داده می‌شود و همزمان جسم نورانی دیگری از شی ناشناس جدا می‌شود و با سرعت بالا به دور جت اف-۴ حرکت می‌کند.

پرویز جعفری می‌گوید هنگام پرواز به سمت مهرآباد، ناگهان متوجه حرکت یک شی ناشناس دیگر از شمال تهران به سوی خود می‌شود. یک چیزی از ارتفاع خیلی پایین از بالای سر من رد شد. این یکی خط کش مانند بود و مانندشی ناشناس اول گرد نبود.

پرویز جعفری هنگام فرود متوجه حرکت جسم نورانی دیگری از شی پرنده ناشناس اصلی به سمت زمین در منطقه کهریزک می‌شود و با گزارش این موضوع بار دیگر مأموریت پیدا می‌کند به سمت آن حرکت کند. با نزدیک شدن مجدد جت اف-۴ به شی پرنده ناشناس، آلات دقیق و رادار آن بار دیگر از کار می افتد و در نهایت مجبور به بازگشت به فرودگاه مهرآباد می‌شود.

آقای جعفری با اشاره به وقایع آن شب می‌گوید علاوه بر مسوولان ایرانی، آمریکایی‌ها هم به این موضوع کنجکاوی نشان دادند و اسناد خود درباره آن را تا سال‌ها به حالت طبقه بندی شده نگهداری می‌کردند. به گفته سرتیپ جعفری، اسنادی که به تازگی منتشر شده نشان می‌دهد یکی از ماهواره‌های نظامی آمریکا پروازشی پرنده ناشناس برفراز تهران را ردگیری کرده بود.

پس از فرود هواپیمای آقای جعفری در تهران، او به همراه سروان دمیریان و دو خلبان اف-۴ دیگر مورد آزمایش پزشکی قرار گرفتند و هواپیماهای آنها از نظر آلودگی رادیواکتیوی بررسی شد. به گفته آقای جعفری، آزمایش‌های پزشکی به طور متناوب برای ماه‌ها ادامه داشت وهیچ مورد غیرطبیعی در بدن او و سایر خلبانان مشاهده نشد.

 

بشقاب پرنده
سرتیپ پرویز جعفری

 

شواهدی از سفر در زمان ! آیا این افراد از آینده آمده بودند؟

این مطلب برایتان مفید بود؟ به آن امتیاز بدهید
  • امتیاز این مطلب
۵.۰
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۱ (۱ رای)
ممکن است شما دوست داشته باشید