زود انزالی – ۱۰ راه حل فوق العاده برای درمان زودانزالی

زود انزالی

 

میشود گفت تقریبا تمامی مردان زیر ۴۰ سال از زودانزالی رنج میبرند. اگر شما هم این مشکل را دارید باید بدانید که تنها نیستید و خیلی ها درگیر این مساله هستند. اما چیزی که بسیار اهمیت پیدا میکند این است که اگر نتوانید زود انزالی خود را درمان کنید یک فاجعه در زندگی مشترک شما با همسرتان رخ میدهد.

زنی که خود را برای شما لخت میکند و می آید که با شما همبستر شود توقع دارد که به ارگاسم یا اوج لذت جنسی برسد که اگر نتوانید او را ارضا کنید کم کم از شما فاصله میگیرد.

در این مقاله ۱۰ راه حل طبیعی و موثر را برای درمان زود انزالی بیان میکنیم. البته اگر در مرحله بسیار حادی از زود انزالی هستید استفاده از اسپری و ژل های تاخیری چاره راه شماست. ولی همانطور که میدانید این موارد بدون عوارض نیستند پس سعی کنید مدت رابطه جنسی خود را به روش های طبیعی تر مانند آنچه در زیر گفته میشود  افزایش دهید.

 

علت زود انزالی در مردان چیست؟

ابتدا علت را بررسی میکنیم. به طور متوسط مردان در عرض ۲ دقیقه ( بدون استفاده از مواد تاخیری و در حالت عادی) به ارگاسم میرسند. این در حالی ست که این زمان برای زن ها ۷ دقیقه میباشد. این موضوع یک علت فیزیولوژی نیز دارد که در کلیپ زیر اشاره شده است اما در دنیای امروز عواملی چون تغذیه غیر ارگانیک ، استرس و اضطراب ، عدم ورزش و تحرک بدنی ، تحریک پذیری زیاد و … همه و همه باعث ایجاد زود انزالی و شرمساری مرد در مقابل زن شده است.

اما نگران نباشید ، هر مساله ای راه حلی دارد. با کمک روش های زیر و همچنین افزایش تعداد مقاربت و کسب تجربه در برقراری رابطه زناشویی زود انزالی شما درمان خواهد شد…

 

راه حل هایی برای درمان زود انزالی

 

۱- ماهیچه های لگن خود را تقویت کنید.

ورزش کردن برای مرد و تقویت عضلات بهترین و موثر ترین راه برای کنترل انزال است . اما به طور ویژه باید تمرکز بیشتری بر روی ماهیچه های لگن داشته باشید. با ورزش هایی مانند اسکات ماهیچه های لگن و باسن خود را سفت تر کنید تا شاهد افزایش مدت رابطه جنسی خود و همچنین افزایش نیروی جنسی باشید . اگر رابطه جنسی برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است پیشنهاد میکنم هفته ای دو تا سه بار به طور اختصاصی ورزش هایی مناسب با پا و باسن را در برنامه ورزشی خود بگنجانید.

آلت تناسلی مرد با گردش خون کار میکند . و حتما شنیده اید که میگویند قلب دوم پا است . هرچه که بیشتر تمرینات مربوط به پا و باسن را انجام دهید ( مثل دویدن ، دوچرخه زدن ، اسکات ، پرس پا و …) گردش خون بیشتری در بدن شما ایجاد میشود که همین مساله مهمترین عامل ایجاد نعوظ بهتر و افزایش کیفیت و زمان رابطه جنسی خواهد بود.

 

تمرینات افزایش قدرت ماهیچه های باسن

 

زود انزالی

 

۲- خود ارضایی و تمرین تا مرز ارگاسم !!!

بله تعجب نکنید. همیشه گفته ایم و باز هم میگوییم که خود ارضایی بد است و باید آنرا ترک کرد . اما چیزی که همه ما مردان میدانیم این است که همه ما خود ارضایی را بارها تجربه کرده ایم . طبق آمار بالای ۸۰% مردان و افراد بالغ خودارضایی میکنند.

خود ارضایی ( به دلیل اینکه مرد تنهاست و نیازی نمی بیند که ناز و عشوه زنی را بخرد و دوست دارد زودتر به سراغ اصل مطلب و انزال برود ) باعث ایجاد زود انزالی میشود. مسلما همه توانایی ترک خود ارضایی را ندارند. پس بهتر است حالا که خود ارضایی انجام میدهند به نحوی این عمل را انجام دهند که تمرینی برای رابطه جنسی واقعی باشد.

در ذهن خود سلسله مراتبی از انچه که قرار است در رابطه جنسی واقعی رخ دهد در نظر بگیرید و مستقیم به سراغ ارگاسم نروید. سعی کنید خود ارضایی خود را تا بیش از ده دقیقه طول بدهید . تا مرز ارگاسم پیش بروید و سعی کنید مایع منی را کنترل کنید. خود ارضایی در چنین حالتی میتواند شما را تا حدودی از زود انزالی ایزوله نگه دارد. ( کلیپ این پست را حتما مشاهده کنید)

 

۳- ورزش مداوم داشته باشید

در شماره یک گفتیم که برای یک رابطه جنسی طولانی تر و با کیفیت تر نیاز است که به طور ویژه بر روی عضلات پا و لگن خود کار کنید. در اینجا هم هدف ما این است که بگوییم تمام ورزش ها و فعالیت های بدنی که موجب افزایش استقامت بدن شما بشود تاثیر خیره کننده ای در درمان زود انزالی دارد. رابطه جنسی نوعی استقامت را میطلبد که هرچه بدن شما در مقابل آن پایدار تر باشد شما لذت بیشتری خواهید برد.

پس یک راه اصلی برای به تاخیر انداختن انزال انجام ورزش هایی ست که استقامت بدن را افزایش میدهد. ورزش های رزمی ، بدنسازی و شنا پیشنهاد پورتال جامع ماندگار به شماست.

 

۴- ترک سیگار و قلیان

سیگار و از آن بدتر قلیان باعث تنگی عروق میشود و بزرگترین دشمن ریه ها به شمار میرود. طبق تحقیقات سیگار و قلیان نعوظ را با مشکل مواجه میکند و گردش خون را به میزان یک سوم در بیضه ها کاهش میدهد. مردان سیگاری و قلیانی رفته رفته قدرت جنسی خود را از دست میدهند. پس بهتر است اگر تا به امروز اهل دود بوده اید آن را کنار بگذارید تا شاهد افزایش قدرت جنسی خود باشید.

 

طنز قلیان و عوارض آن

 

زود انزالی

 

۵- فست فود نخورید

پیتزا ها و ساندویچ ها اگر چه خوردنی های وسوسه انگیزی هستند اما باید بدانید به دلیل آنچه در ترکیبات خود دارند ( از جمله سوسیس ، کالباس ، ژامبون و …) یک عامل بسیار خطرناک برای سلامت جنسی شما خواهند بود.

مصرف فست فود ها را تا حد امکان کاهش دهید ( نهایتا ماهی یک بار! ) و رو به غذاهای سنتی بیاورید.

 

۶- از نوشابه های گاز دار دوری کنید.

مصرف نوشابه های گاز دار با وجود ضرر و زیان هایی که برای بقیه اعضای بدن دارند که مطمئنا با خیلی از آنها آشنا هستید ، سلامت جنسی شما را هم تهدید میکند و به دنبال آن زودانزالی و عدم نعوظ…

هنوز که هنوز است آب بهترین نوشیدنی دنیاست.

 

۷- مصرف نکردن شکر

از مصرف قند و شکر زیاد به خصوص خوردنی هایی که حاوی شکر زیادی هستند مثل نوشابه پرهیز کنید . به طور کلی هرچه از فرآورده های صنعتی کمتری استفاده کنید در رابطه جنسی موفق تر خواهید بود.

 

۸- استرس نداشته باشید

شاید در ابتدای ازدواجتان و در اولین رابطه های جنسی ( به خصوص اگر سنتان هم کمتر باشد) به دلیل هیجانات زیاد زودانزالی امری طبیعی باشد اما اگر نتوانید این استرس و هیجان را از خود دور کنید دردسر ساز میشود. اگر شغل پر استرس و پر اضطرابی دارید سعی کنید شغلتان را عوض کنید یا حداقل در انجام آن وسواس به خرج ندهید.

همچنین میتوانید از دارو های گیاهی آرام بخش مثل گل گاو زبان استفاده کنید تا در کنار همسرتان با وجود آرامش کامل به انجام عمل جنسی بپردازید.

فراموش نکنید که مغز مهترین ترین اندام جنسی شماست!!! هرچه تمرکز و آرامش بیشتری از نظر ذهنی داشته باشید رابطه جنسی بهتری خواهید داشت…

 

زود انزالی

 

۹- قبل از دخول عشق بازی را فراموش نکنید.

 

خیلی از مردها دوست دارند سریع تر به سراغ دخول آلت تناسلی خود در واژن بروند اما نمیدانند که اصل یک رابطه جنسی همان عشق بازی و نوازش قبل از دخول است. یک س ک س موفق شامل مرحل زیر است که مردان باتجربه و اگاه آنرا قدم به قدم رعایت میکنند.

  1. پیش نوازی و عشق بازی به مدت ۲۰ الی ۳۰ دقیقه
  2. انجام دخول و رسیدن به ارگاسم حدود ۵ الی ۱۰ دقیقه
  3. در آغوش گرفتن همسر و نوازش بعد از ارگاسم ۱۰ دقیقه

 

مردها از شماره ۱ و ۳ غافل شده اند و تمام یک رابطه جنسی را در دخول میبینند که اشتباه است. با پیشنوازی قبل از دخول از هیجانات و استرس شما کاسته میشود  و باعث میشود در حین دخول تمرکز بیشتری داشته باشید و سریعا دچار انزال نشوید.

همچنین بعد از ارگاسم نیز تخت خواب را ترک نکنید و یا سریعا به خواب نروید. این کار به همسر شما میفهماند که این خود اوست که برای شما ارزش دارد نه صرفا رابطه جنسی.

 

۱۰- اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

بین اعتماد به نفس و زود انزالی رابطه عکس برقرار است. هرچه اعتماد به نفس شما بیشتر باشد احتمال زودانزالی کمتر خواهد بود. برای افزایش اعتماد به نفس خود ابتدا نقاط ضعف خود را بیابید و سپس سعی در درمان آنها کنید. برای مثال اگر عضلات خوش فرمی ندارید به باشگاه بروید تا با داشتن اندامی زیبا اعتماد به نفستان بیشتر شود.

یا اگر عدم اعتماد به نفس خود را در ریزش موهایتان دیده اید با روش هایی که وجود دارد زیبایی را به خود برگردانید.

داشتن اعتماد به نفس بالا چیزی ست که هر زنی را جذب شما میکند.

 

زود انزالی

این مطلب برایتان مفید بود؟ به آن امتیاز بدهید
  • امتیاز این مطلب
۴.۸
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۳.۶۲ (۱۳ رای)
ممکن است شما دوست داشته باشید